PO CO TEN BLOG


TEN BLOG POWSTAŁ Z POTRZEBY PODZIELENIA SIĘ ROZUMIENIEM  TEGO JAK DZIAŁAJĄ NASZE CIAŁA i ZACHWYTU NAD HARMONIĄ I PIĘKNEM (BO TO JEST PIĘKNE).

MAM UNIKALNĄ ZDOLNOŚĆ PISANIA ŁATWYM, INTERDYSCYPLINARNYM JĘZYKIEM, TAK BY RÓWNIEŻ OSOBA NIEOBEZNANA Z MEDYCYNĄ ROZUMIAŁA ISTOTĘ ZJAWISKA .

LEPIEJ PISZĘ JAK ODPOWIADAM KOMUŚ NA PYTANIE. LUBIĘ KONTAKT Z ŻYWĄ OSOBĄ GDY COŚ TŁUMACZĘ.  KONTAKT DO MNIE:
mail: trzpil(wstaw małpę)gmail.com


DBAM O OCHRONĘ DANYCH OSOBOWYCH ROZMÓWCY, i piszę anonimowo, o zjawisku a nie o osobie. Chyba, że osoba pisząca chce podania informacji o nim, domyślnie jednak chronię tożsamość czytelnika zadającego pytanie, czy zwracającego się do mnie z problemem.

Część osób, zwłaszcza piszących blogi czy prowadzących jakąś działalność  wręcz chce podlinkowania, trochę ramach reklamy. Bliskim znajomym wyświadczam czasem taką grzeczność w zakresie opowiedzenia o ich działalności, czy podlinkowania ich stron, natomiast informacje o zdrowiu chronię zawsze, jako poufne informacje dotyczące pacjenta. Blog zresztą jest bardziej o działaniu ciała ludzkiego tak w ogóle, niż analizą konkretnych przypadku pacjenta Kowalskiego. Nawet jeśli Kowalskiemu odpadła noga, to napiszę raczej o tym czemu taka ludzka noga może odpaść, niż o tym że to akurat Kowalski. 

CYTOWANIE FRAGMENTÓW - można Z PODANIEM AUTORA I ŹRÓDŁA czyli: Liliana Trzpil, blog http://ciekawamedycyna.blogspot.com